Canan Karatay Diyeti Hk.

2
Yazar: Editör
18 Şubat 2014

canan-karatay-diyeti-kitabi
Canan KARATAY Diyeti, Klasik bir Diyet Kitabı değildir!

Karatay Diyeti kitabı, son bilimsel çalışmaların ışığı altında, hücre bünyesinde oluşan, fiziksel ve kimyasal (histobiyokimyasal) bozuklukların sağlığımızı ne şekilde bozduğunu açıklamak amacıyla kaleme alındı.

Buradaki öneriler ile kan insülin değerinin normal düzeylerde kalmasını sağlayarak, ileri yaşlarda ortaya çıkacak olan birçok sağlık sorununun önü kolaylıkla kesilebilecektir.

Bu kitap, klasik bir diyet kitabı değildir!

Hayati konulara açıklık getirerek, sağlıklı kalmak için yeni görüşlere yer veren, doğru beslenme ve sağlıklı yaşam biçimi edinme amacına yönelik yol gösterici bir kılavuzdur.

Bu nedenle, her yaşta sağlıklı ve hasta kişilerin rahatlıkla uygulayabilecekleri, kolay öneriler ve uygulamalar içermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Editör diyor ki:

  Canan Karatay Diyeti Hk.

  Son zamanlarda Prof. Dr. Canan Karatay’ın Karatay Diyeti kitabı çok satılan bir kitap haline geldi. Bu sayede insanlar diyetin gerçek anlamda nasıl olduğunu nelerden oluştuğunu ve tüm besinlerin gerçek değerlerini öğrenebilme fırsatına sahip oldular.

  Kitabın içeriğine bakacak olursak; ilk konu olarak Karatay Diyeti ile genç kal uzun yaşa, neden spor yapmadan sağlıklı yaşanmaz, bütün yağlar zararlı mı? , her gün iki yumurta kolesterol terörü, kırmızı et sağlıklıdır, fındık, fıstık çıtır çıtır, hem kan yapar, hem ısıtır, efsane diyetler, bir haftalık örnek mönü, pratik yemek tarifleri, Karatay diyetinin özeti, Karatay diyetini uygulayanlar ne diyor alt başlıkları altında 12 konuları tek tek ayrıntılarıyla birlikte anlatmıştır.

  Beslenme ile hormonsal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanan Prof. Dr. Canan Karatay kilo vermenin hiç zorlanmadan olabileceğini ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor. Hepimizin yıllardır içinden çıkamadığı sorunlardan, yani kilo verdikten sonra geri alma korkusundan da kurtarıyor sizi. Ayrıca avantajları ile de yüzünüzü güldürüyor. Karatay Diyeti kitabında kalori hesaplama ya da diyet ürünlerinin peşine düşmek yok. Üstelik et, balık, yumurta, yoğurt, bakliyat, turşu, kuruyemiş vb. ürünleri de yemek serbest.

  Kilo verdikten sonra istediğiniz kiloda kalmak istiyorsanız; halsizlik, iştahsızlık, yorgunluk, arzusuzluk hissetmeden enerjik bir yaşam arzuluyorsanız, mutlu bir güne başlamak istiyorsanız, yaptığınız işlere kolaylıkla yoğunlaşmak istiyorsanız sizde bu kitabı okumalısınız.

 2. Editör diyor ki:

  Kadınlar kilo vermek için uyguladıkları diyet listelerine baktığımızda bir iki kilo verdikten sonra diyeti bırakır bırakmaz verdiklerinin de fazlasını geri almaktadırlar.

  Bu zaman boyunca kadınların yaptığı emek boşa gitmiş oluyor. Bunun en son çözümü olan Canan Karatay Diyeti kitabı bu güne kadar olan tüm diyetlere karşı olarak insanların diledikleri besinleri yeme fırsatı sunarak her besinin belirli miktar ve kalorilerde en önemli ise de doğru bir şekilde tüketilmesini amaç ediyor.Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/uuhonsqo/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php:1443) in /home/uuhonsqo/public_html/wp-content/themes/somakliv1/single.php on line 47
Merhaba