Canan Karatay Diyeti

Canan Karatay Diyeti

Yıllardır insanlarımız kilo vermek için çeşitli bir çok yöntem aramış, parası olanlar parasından ve sağlığından parası olmayanlar ise daha kötü bir yol izleyerek internet üzerinden buldukları her türlü makale yada tavsiyelere uyarak dahada sağlıksız bir hal almıştır…

Diyet yapmak uğruna aç bırakılan onca kişi ve sözde diyetisyenlerin önerdiği şekilde beslenen neredeyse herkes istediği şekilde olumlu sonuç alamamıştır, sebebi malum oldukça net ve açıktır, kimi diyetisyenler ara ara yemek yemeyi, kimileride az az yemek yedirip sözde diyet programları hazırlayıp insanların ancak vaktini çalmıştır vakitten öte insanların sağlığı ile malesef oynamışlardır !

Uzun yıllar sonunda nihayet Prof. dok Canan Karatay hocamız bu gidişata son vererek bildiği tüm bilgileri insanlara karatay kitapları ile tavsiyelerde bulunmuştur…

Canan Karatay hocamızın çıkarttığı kitapları satın alıp okumanızı gönül rahatlığı ile kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Karatay Diyeti hakkında ön bilgi almak için kitap isimleri üzerindeki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Canan Karatay Diyeti diğer sözde diyetlerde yer alan tüm tabuları yok ederek insanlara gerçek ve sağlıklı diyet nasıl yapılır tavsiyelerle beyan etmiştir.

Hocamızın tavsiyelerini uygulayan binlerce kişiden bazılarının yorumlarını Canan Karatay Diyeti Yapanlar sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Karatay diyeti uygulayan takipçilerimizden ricamız var;

Bu makalemizi okuyan ve karatay diyeti uygulayıcısı takipçilerimizden kendi hikayeleri bu konu altından yorumlamalarını rica ederiz.

Sevgiler.
Canan Karatay Diyeti

6 Yorum

  1. karatayın müridi 13 Temmuz 2014 Cevapla
  2. ruhiye büke 13 Temmuz 2014 Cevapla
  3. Ece Hamra Telseren 14 Temmuz 2014 Cevapla
  4. Mehpare 16 Temmuz 2014 Cevapla
  5. Figen bitkin 16 Kasım 2014 Cevapla

Yorumunuzu eksik etmeyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir