Canan Karatay Diyeti

Canan Karatay Diyeti

Canan Karatay Diyeti

Canan-Karatay-Diyeti

Son zamanlarda Prof. Dr. Canan Karatay’ın Karatay Diyeti kitabı çok satılan bir kitap haline geldi. Bu sayede insanlar diyetin gerçek anlamda nasıl olduğunu nelerden oluştuğunu ve tüm besinlerin gerçek değerlerini öğrenebilme fırsatına sahip oldular.

Kitabın içeriğine bakacak olursak; ilk konu olarak Canan Karatay Diyeti ile genç kal uzun yaşa, neden spor yapmadan sağlıklı yaşanmaz, bütün yağlar zararlı mı? , her gün iki yumurta kolesterol terörü, kırmızı et sağlıklıdır, fındık, fıstık çıtır çıtır, hem kan yapar, hem ısıtır, efsane diyetler, bir haftalık örnek mönü, pratik yemek tarifleri, Karatay diyetinin özeti, Karatay diyetini uygulayanlar ne diyor alt başlıkları altında 12 konuları tek tek ayrıntılarıyla birlikte anlatmıştır.

Beslenme ile hormonsal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanan Prof. Dr. Canan Karatay kilo vermenin hiç zorlanmadan olabileceğini ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor. Hepimizin yıllardır içinden çıkamadığı sorunlardan, yani kilo verdikten sonra geri alma korkusundan da kurtarıyor sizi. Ayrıca avantajları ile de yüzünüzü güldürüyor. Karatay Diyeti kitabında kalori hesaplama ya da diyet ürünlerinin peşine düşmek yok. Üstelik et, balık, yumurta, yoğurt, bakliyat, turşu, kuruyemiş vb. ürünleri de yemek serbest.

Kilo verdikten sonra istediğiniz kiloda kalmak istiyorsanız; halsizlik, iştahsızlık, yorgunluk, arzusuzluk hissetmeden enerjik bir yaşam arzuluyorsanız, mutlu bir güne başlamak istiyorsanız, yaptığınız işlere kolaylıkla yoğunlaşmak istiyorsanız sizde bu kitabı okumalısınız.


Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Canan Karatay Diyeti"

Bildir
avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
samet Akın
Ziyaretçi
samet Akın
1 yıl 3 ay önce

Öncelikle sayın Karatayın sitesine yapılan saldırıyı kınıyorum. Uluslararası kolestrol ilacı üretici şirketlerin eseridir bu saldırılar. Ben kitaplarını okudum. Uyguluyorum. Çok faydasını gördüm. Eskiden yumurtadan ve hayvansal yağlardan korkan ben şimdi korkmuyor bu ıkı ürünü rahatlıkla tüketiyorum. Balığı hiç ihmal etmiyorum . Balığın Allahın bize çok özel bir hediyesi olduğuna inanıyorum. Sayın Karatayı Allah başımızdan eksik etmesin. Ona sahip çıkalım. Dış güçlere yedirmeyelim

wpDiscuz