Canan Karatay Diyeti

Benzer makaleler...

4 Yorum

 1. samet Akın diyor ki:

  Öncelikle sayın Karatayın sitesine yapılan saldırıyı kınıyorum. Uluslararası kolestrol ilacı üretici şirketlerin eseridir bu saldırılar. Ben kitaplarını okudum. Uyguluyorum. Çok faydasını gördüm. Eskiden yumurtadan ve hayvansal yağlardan korkan ben şimdi korkmuyor bu ıkı ürünü rahatlıkla tüketiyorum. Balığı hiç ihmal etmiyorum . Balığın Allahın bize çok özel bir hediyesi olduğuna inanıyorum. Sayın Karatayı Allah başımızdan eksik etmesin. Ona sahip çıkalım. Dış güçlere yedirmeyelim

 2. Karatay Diyeti diyor ki:

  Prof. Dr. Canan Karatay 4 farklı kıtada hekimlik yaptı, gezdi, gördü ve gözlemlerinden sonra bir sonuca vardı. Biz Türk insanı için “en uygun”, “en iyi sonuç” veren diyeti gerçekleştirdi. Bu kitaba da kendi adını verdi.

  Canan Karatay Diyeti adlı bu kitapta uygulanan diyet programında eğer eksiksiz uygularsak kesin sonuçlar alabileceğimiz vurgulanıyor.

  Kitabın içeriğine baktığımız zaman hem zayıflama konusunda doğru bilinen yanlışları anlatıyor hemde kronik hastalıklardan korunma yöntemini bize sunuyor.

  Bize yasaklanan besinleri bilimsel gerçekliklerle anlatan kitap 1 kibrit kutusu peynir veya iki ekmek kaşığı fasulye gibi kavramları Canan Karatay Diyeti adlı bu kitapta kullanmamaktadır.

  • Necla küçük diyor ki:

   Sayın hocam sizin gibi dürüst tıp hekimi sayesinde bizi huzursuz eden bütün yanlış bilgilerden kurtulduk,yıllarca bize doğru öğretilen yanlışlardan sayenizde arındık.Türkiyedeki tıp doktorlarının kendi çıkarları doğrultusun hareket ettiklerini,söz konusu insan faktörünün onlar için hiç bir önemi olmadığını,para için yapmayacakları yok .Keşke çok daha zaman önce çıksaydınız ,insanlar ne çektiyse bu tür hekimlerden çekti şimdiye kadar gittiğim bütün doktorların hiç biri ilaç yazarken yazdıkları sana herhangi bir rahatsızlığın varmı ilaçla etkileşen diye soranı rastlamadım şimdiye kadar olumsuz bana zarar veren yan etkiler yaşadım,anladım ki asla güvenmeyeceksin sizin gibi dürüst bir doktorun dediği gibikendinizin doktoru olacaksınız o hale geldik anlayacağınız.Size sonsuz teşekkürler ediyorum kendim ve ailem adına,sizi izlemeye devam ediyorum…

 3. Editör diyor ki:

  Beslenme ile hormonsal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanan Prof. Dr. Canan Karatay kilo vermenin hiç zorlanmadan olabileceğini ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor. Hepimizin yıllardır içinden çıkamadığı sorunlardan, yani kilo verdikten sonra geri alma korkusundan da kurtarıyor sizi. Ayrıca avantajları ile de yüzünüzü güldürüyor. Karatay Diyeti kitabında kalori hesaplama ya da diyet ürünlerinin peşine düşmek yok. Üstelik et, balık, yumurta, yoğurt, bakliyat, turşu, kuruyemiş vb. ürünleri de yemek serbest.

  Kilo verdikten sonra istediğiniz kiloda kalmak istiyorsanız; halsizlik, iştahsızlık, yorgunluk, arzusuzluk hissetmeden enerjik bir yaşam arzuluyorsanız, mutlu bir güne başlamak istiyorsanız, yaptığınız işlere kolaylıkla yoğunlaşmak istiyorsanız sizde bu kitabı okumalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>