Karatay Diyeti Yapanların Yorumları

Benzer makaleler...

244 Responses

 1. Berke diyor ki:

  Canan ablaçim 23 yaşındayim ve gün geçtikçe kilo alıyorum. Ne olur yardimci ol bir an önce Zayıflamak istiyorum. Ve halimden hiç memnun degilim

 2. Berna diyor ki:

  Günlerdir karalama kampanyası sürüyor. Önce doktorlar sonra fırıncılar. Ben Karatay Hoca’nın canlı olarak yüzünü dahi görmedim. Sayesinde sadece anlattıklarını uygulayarak, hem kilo verdim daha da önemlisi tıbbi verilerim özellikle tansiyon sorunum tamamen ortadan kalktı. Günde sekiz dilim ekmek yiyerek kimse zayıflayamaz! İster çavdar ister buğday. Bulgur yiyin, sebze yiyin, su için, kuru meyve ve yemiş yiyin, bakliyat yiyin diyor hoca. Ben aynen uyguladım diğer palavralara karnım tok! Ayrıca diyetisyenlerin benden aldığı paralar haram olsun! Çok basit iki denek insan, verileri ölçülsün, Bir ay biri Karatay diğeri diğer yöntemle beslensin sonra tıbbi verilerine bakalım.. Bir tv kanalı izlesin. Herkes gerçekleri görsün. Başkalarının hayatlarıyla oynamayın yeter artık!

 3. selcen diyor ki:

  merhabalar, ben de yaklaşık 2 haftadır karatay diyetini yapmaya çalışıyorum. bu süre boyunca neredeyse hiç ekmek ve şeker yemedim. 1,5 2 kilo civarında verdim. benim merak ettiğim şey şudur. market tavuğu ve market yumurtası yersek bu diyette zayıflama durur mu?

 4. Yuşa diyor ki:

  İnsanlar sağlıksız besleniyor bunun sebebi de daha çok para kazanmak için halkın sağlığıyla oynayan gıda sektörünü angarya haline getirmiş tüccarlar. Her yıl gıda terörüyle bir nice insan tedavisiz hastalıklara yakalanıyor. Bu konuda savaş veren doktorlarımıza sahip çıkalım! Lütfen!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>